La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 645 Culés

4

@escarabajo będzie zapowiedź wielkiego rewanżu?

Jutro Naserzy grają z Al Ain - pamiętny mecz 1/4 LM wstrząsnął światem - niezapomniana seria karnych - gdzie Naserzy zapomnieli jak się karne strzela.

Plus dzisiaj możliwe, że od pierwszej minuty u Hilalów pewien piękny Brazylijczyk

@Adran360 @Lionel_Messi10 @AFA @Popitek12

3

@mekston nie wiem czy dam radę. Teraz chwila przerwy od dłuższych spamów z mojej strony.

Co do Neya to ciekaw jestem, jego drużyna grała mecz a on w stanach się bawił niedawno, ciekawe czy dziś będzie choćby na ławce.

1

@mekston Ain odpadli niedawno z interkontynentalnego to pewnie będą podrażnieni i bardziej zmotywowani na rozgrywki azjatyckie.

1

@Adran360 albo totalnie bez formy bo w LM zajmuja dopiero 11 miejsce

1

@mekston W lidze też im nie idzie. Coś nie posłużył im ten ostatni mistrz kontynentu.

1

@Adran360 to na pewno wynik ponad stan i mogli spoczac na laurach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?