La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1896 Culés

konto usunięte

14

Gdybym był Amerykaninem to dzisiaj zagłosowałbym na... Ja bez wątpienia na Donalda J Trumpa.

0

@Marian_Pazdzioch ja na Kamele Haris mają problem z inflacja a jego propozycją wywalenie taniej siły roboczej spowoduje podniesienie cen oni robią najgorsza robotę więc sami będą musieli ja robić.Chca czerpać energię z własnych zasobów a amerykańskie zasoby są droższe niż chińskie gdzie mają iże itp.a wiadomo że inflacja ubożeje i jaj za pis wzrosła to dziś wszyscy to czują.a turbiny powstaną dopiero 2927- 2030.on chcę dobrze głównie zrobić kumplom od surowców a nie ludziom..Niech odpowie przed sądem za swoje sprawy a nie chowa się pod przykrywką prezydenta jeden wyrok ma.Orezydent powinien mieć czyste konto.On nie ma z wymiarem sprawiedliwości uregulowanych spraw.Glisowalbym na Harris.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?