La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

17

Jeżeli dobrze rozumiem całą sytuację to wychodzi na to, że:

1. Półautomatyczny spalony dlatego jest półautomatyczny bo to sędziowie wybierają stopklatkę do oceny spalonego i wtedy system tylko ją wizualizuje;
2. System na podstawie wszystkich dostępnych kamer zwizualizował i wyrysował linię spalonego... poprawnie, wskazując spalonego NA PODSTAWIE wybranej stopklatki.
3. Jedyna stopklatka, na której stopa Lewego wystaje przed stopę obrońcy i na której Lewy jest na spalonym to ta:

https://zapodaj.net/plik-8V00LxcC8o

I teraz pojawiają się 2 kluczowe pytania:
1. O ile wczoraj komentatorzy sędziowscy pisali o błędzie systemu, który może zdarzyć się w 0,01% przypadków o tyle dzisiaj widzimy, że to VAR wybrał złą stopklatkę - i o ile błąd systemu może zdarzyć się 1 na milion razy o tyle jakim cudem VAR mógł do oceny wybrać powtórkę, gdy de Jong nawet nie dotyka piłki i dopiero robi zamach?
2. Jakim cudem klub jeszcze nie robi awantury i nie domaga się upublicznienia i doręczenia wszystkich materiałów z wszystkich kamer + wskazania realnej stopklatki, która została wzięta pod uwagę przy ocenie?

0

@Aragorn33 taktyczny, dla pamięci

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?