La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Zrobię taką krótką serią (dla własnej ciekawości) niedocenianych zawodników na danej pozycji.

BRAMKARZ:
1. Edwin van der Sar.

Świetny w Ajaxie, Fulham i Man Utd (słabszy okres w Juve) i podpora Oranje przez wiele lat.

2

@norbi77 Edwin van der Sar niedoceniany? Przez kogo?
Jak dla mnie kapitalny bramkarz, darzyłem ogromną sympatią jak i Petera Schmeichela.

konto usunięte

2

@norbi77 nie powiedziałbym żeby edvin był niedoceniany

0

@Gaucho @adamek20151
Czy kiedykolwiek trafił np do 10 ZP, zdobywał nagrody na turniejach/ LM (oprócz tych w Anglii)?
Nie.
ktoś go np wspomina tak jak Kahna, Ikera czy Buffona?
Nie.
A nie odstawał od nich pod żadnym względem.

konto usunięte

1

@Gaucho @adamek20151 Ja bym powiedział jest niedoceniany przez zapomnienie. Nie jest to bramkarz, którego dzisiejsze pokolenie wymieni jako pierwszego czy dziesiątego wśród najlepszych.

konto usunięte

0

@norbi77 W każdym z trzech finałów LM w barwach United mógł się lepiej zachować przy straconych bramkach. Lampard w 2008, Eto'o w 2009, Pedro i Messi w 2011.

0

@Khajio
No właśnie, bo wszyscy mówią o wielkich bramkarzach i wymieniają tych co napisałem...a van der Sar? Być może masz rację i o nim zapomniano, bo nie był i pchał się na świecznik.

0

@BartqRKO
Kahn zawalił finał w 2002 roku...Iker zawalił gola w finale LM z AM...a o nich jakoś mówią.

konto usunięte

0

@norbi77 Co innego jak zawalasz bramki w trzech kolejnych finałach Ligi Mistrzów.

O błędzie Kahna do dzisiaj można gdzieniegdzie co przeczytać. U Ikera był happy end, więc zapominano. VdS wybronił decydującego karnego Anelki w 2008, więc również wymazano to z pamięci. W 2009 i 2011 United byli po prostu słabsi na przestrzeni całego meczu, więc nawet nie wyciągano tych jego interwencji.

0

@norbi77 nie analizowałem tego w ten sposób. Faktem jednak jest, że grał w czasach gdzie tytułowało się chyba głównie graczy ofensywnych, nie wspominając tym bardziej zbyt dużo o bramkarzach. Bramkarzy których wymieniłeś to chyba jednak, nie duża, ale jednak półka ciut wyżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?