La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

3

W Afryce jak zwykle nie nadążasz:)

Rwanda banda i Wanda wygrywa na wyjeździe 2:1 z Nigerią z Bonifacem, Iheanacho czy Chekwueze i Osimhenem z ławki, w składzie. Co prawda nic to nie zmieniło bo i tak Nigeria wygrała swoją grupę.

Z kolei Ghana tylko potwierdziła, ze jest żenującą kadrą obecnie. Również dostali u siebie 1:2 z Afroamerykaninem (żeby nie używać obraźliwych słów jak - Niger). Ghana z Kudusem (West Ham) czy Nuamahem (Lyon) w składzie po tej porażce zajęła ostatnie 4 miejsce w grupie. W 6 meczach strzelając aż 3 gole. Niger, Sudan i Angola były lepsze.

0

@escarabajo Ta Ghana to się dziadostwem stała..

0

@FcPortoFan1999 owszem.

0

@escarabajo Oni mieli potencjał być jak Wybrzeże Kości Ślizganej, a są na poziomie jakiejś Sierra Leone..

0

@FcPortoFan1999 tak jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?