La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

3

Jak był Boniek prezesem i Nawałka Trenerem to chyba był największy hype na reprezentacje, że aż naprawdę było ciężko bilet kupić. Sprawialiśmy wrażenie poważnego związku, i graliśmy w piłkę nieźle. Wiem, że czasami te rankingi są z dupy, Ale byliśmy 7 reprezentacją świata. A od jakiegoś czasu, to wszystko zostało zniszczone. Michniewicz awansował na mundial, wyszedł z grupy jako pierwszy trener po ponad 30 latach, utrzymał nas w dywizji A co dało nam baraże na Euro, ale oczywiście trzeba było go zwolnić, kij z tym, że ludzie ślepi są na wałki polityków czy innych prezesów, trzeba było znaleźć kozła ofiarnego xD. Nie mówię że graliśmy niesamowicie ale mieliśmy wyniki. A teraz nie mamy nic :D

0

@JordiAlbion oczy krwawily, nie dalo sie tego ogladac. od pilki oczekuje zabawy - inaczej bylbym fanem autobusu chelsea

0

@JordiAlbion byliśmy nawet 5 reprezentacja świata w pewnym momencie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?