- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 726 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 726 Culés
4
Widzę w mediach i ogólnie wśród niedzielnych kibiców znów jest moda na narzekanie na reprezentację i zwalnianie trenera. :) Nigdy się chyba nie nauczymy, że trzeba dać trochę więcej czasu komukolwiek, żeby mógł coś zbudować. Nawet Flick nie poradził sobie w Niemczech w krótkim czasie, a w Barcy robi cuda. Probierz jakiś pomysł ma, można być Jego fanem albo nie, ale trzeba dać mu trochę czasu. Mam nadzieję, że ma silną psychę i sam nie zrezygnuje. A, zapomniałem dodać, że graliśmy z solidnymi rywalami w tym roku, Portugalia, Chorwacja 2x, Szkoci (w naszym zasięgu, jeden mecz wygraliśmy, drugiego nie - bywa), wcześniej była Francja, Austria i Holandia. No sory, ale kadra w budowie nie zacznie nagle wszystkich klepać jak leci. Remis z Chorwacją czy wygrana ze Szkotami to już i tak dobre wyniki w tej dywizji jak na nasz potencjał, przestańmy z nas robić ekipę tier 1, bo nigdy nią nie będziemy.
3
@kuz Kibicuję od trzydziestu kilku lat więc nie jestem niedzielnym kibicem, i mówię to samo.
Xavi zamiast polecieć po zwycięskim sezonie, dostał kolejny i co?
Po prostu niektórzy trenerzy nie rokują. Pal licho wyniki - jaki mi zrobiliśmy postęp w grze? Defensywa po 17 meczach Probierza jest w totalnej rozsypce.
Drużyna ma regularnie zawiechy, w trakcie których rywale robią co chcą.
Ty naprawdę dostrzegasz pomysł u Probierza?
2
@kuz Żeby coś poważnie drgnęło w polskiej piłce to leśne dziadki z pzpnu z buta na emeryture, przebudowa całego systemu szkolenia młodzieży i chyba conajważniejsze pozbycie się polskiej mentalności.
Jeżeli cały system nie zrobi progresu to możemy się bawić z trenerami, zmieniając ich co kilka meczów oczekując cudów.
0
@Comentateiro Nie porównuj piłki klubowej do repki proszę...
1
@marcin62 ale zaraz zaraz, o jakiej przebudowie systemu szkolenia młodzieży mówisz? Bo tak się składa, że jestem trenerem i jeżdżę na przeróżne kursokonferencje i mamy zunifikowany system szkolenia spójny z nowoczesnym szkoleniem takim jakie jest na zachodzie. Starych trenerow zaczynając od tych najniższych lig jest jak na lekarstwo, większość to mlodzi trenerzy z nowoczesnym spojrzeniem na szkolenie.
1
@kuz Probierz im zaszczepił mentalność że jest git. Odsuwa Casha od reprezentacji bo nie mówi po polsku gdy sam w polskich klubach ściągał dziadków z południa. Traci rekordowe liczby bramek. Tej reprezentacji by się przydała twarda ręka i charakter a nie kumpel obecnego prezesa PZPN.
1
@Comentateiro następował wręcz regres z każdym kolejnym meczem. Na euro jeden punkt, Liga Narodów słabo. Rozgrzeszyłbym gdyby przez ten czas miał miejsce progres. Ale i tego nie ma. Wisienką na torcie są absurdalne decyzje personalne i wystawianie ławkowych lub graczy pod formą. To nie jest żadne budowanie trzonu.
Krótko ujmując: Marnujemy tylko czas. Jeśli chcemy wejść na mundial i zbudować coś z sensem, trzeba wziąć trenera z charakterem, pomysłem i warsztatem. Probierz żadnego nie ma. Michniewicz chociaż pomysł miał.