- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Antimadridista_WR
2
@Batys Właśnie wróciłem z urlopu :') Andaluzja odwiedzona, a teraz znów za robotę trzeba się... » Czytaj dalej
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
0
Piękny wynik Liverpoolu z Realem.
Widzę, że Mohamed Salah i Kylian Mbappe zmarnowali po karnym.
Powiem Wam tak - większe emocje byłyby gdyby nie było 1/16 finału, a od razu 1/8 czyli awans do fazy pucharowej uzyskiwało by 16 drużyn, a kolejna ósemka przechodziła by do Ligi Europy.
Uważam, że wtedy rzeczywiście byłyby wielkie emocje bo wiele mocnych zespołów mogłoby już teraz (po fazie ligowej) pożegnać się z LM, a tak wystarczy nieco fartem zająć 23-24 miejsce i nawet wygrać całą Ligę Mistrzów.
Choć i tak emocje oczywiście są ale czy nie byłoby lepiej gdyby właśnie tylko 16 drużyn przechodziło dalej?
1
@Stinger_ kasa misiu kasa.
0
@escarabajo Wiadomo, więcej meczów więcej pieniędzy szczególnie dla UEFY.
Teraz w sumie też są fajne emocje ale jednak forma na jesień, a na wiosnę poszczególnych zespołów może się bardzo różnic i na koniec sezonu może się zdarzyć tak, że taki Real wychodząc z 24 miejsca (poza Atalantą mają jeszcze Salzburg i Brest więc myślę że i tak będą wyżej niż 24 miejsce w chodzi mi tylko o danie przykładu) jeszcze wygra całą Ligę Mistrzów co w końcowym rezultacie pokaże, że system ligowy w grupie jest trochę do bani.
0
@Stinger_ ale zawsze tak było, że forma jesień wiosna mogła się różnić.
0
@escarabajo Ale nie zawsze 24 zespół Ligi Mistrzów grał w fazie pucharowej bo w ostatnich latach grało tam 16 zespołów.
0
@Stinger_ no tak, ale siłą rzeczy kilka drużyn więcej w lidze to i więcej do awansu. Mnie tam to nie przeszkadza.
0
@escarabajo Mnie w sumie też nie - mówię tylko o większych emocjach bo wtedy istniałoby duże ryzyko odpadnięcia właśnie Realu, PSG czy City już po fazie ligowej, a tak mogą tylko po prostu zagrać dwumecz więcej i wciąż wygrać LM.
1
@Stinger_ nie wygrają, bo Flickwagen jedzie rozpędzony;)