La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

4

I taki typowy mecz Realu w lidze z powiedzmy średniakiem typu Getafe, ciągłe probują atakować i są konkretni w tym co robią, a jak im nie idzie i rywal ma swoje sytuacje, to w bramce stoi ściana, która wyciągnie jakieś 2-3 setki w trakcie meczu.

Barcelona z tym samym rywalem nie ma polisy ubezpieczeniowej z tyłu, bo w bramce jest Pena, który może przepuścić każdy strzał i tak było z Realem Sociedad (0 konkretów w ofensywie poza zabranym golem), tak było z Las Palmas (totalna kompromitacja i po 1-1 zero jakiegokolwiek impulsu), tak było też z Celtą, gdy wręcz oddajemy w prezencie 2 punkty.

Możemy wygrywać z Realem, możemy wygrywać z Atleti i wyciagniemy także trudny mecz z Bilbao na ich stadionie, ale jak będziemy wykładać się w meczach, gdzie przed sezonem można w ciemno dopisywać 3 punkty, to nie pozostanie nic innego jak płacz o sędziów, który nic nie wniesie, nic nie zmieni i z pewnością nie ukoi bólu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Realowi odgwizdują karne, a meczach Barcelony sędziowie nie widzą lub nie chcą widzieć faulu przeciwników naszego klubu
Poza tym grają dziś z Getafe, chyba więcej, że nie trzeba więcej dodawać...

1

@okiemtypera_lucaxx95 chyba nikt nie wierzył, że dzisiaj Real nie ugra 3 punktów. :D z Getafe...? :)

0

@szymonekk a kto wierzył ,że Barca sfrajerzy z Las Palmas, albo że przy wyniku 2-0 puści to Celcie...

Fakty są niestety takie, że jak Real ma 1-0, to przyslowiowe "można wyłączyć" faktycznie ma sens, bo bliżej jest 2-0 niż 1-1 i o zgrozo 1-2, u nas niestety im dłużej jest 1-0 tym większa presja i panika, a i 2-0 jak widać mało :/

0

@okiemtypera_lucaxx95 to nie chodzi o to, że my powinniśmy ugrać punkty z LP, tylko Getafe zawsze oddaje punkty Realowi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?