- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
6
Serdecznie witam i zapraszam na hit nad hity!!! Już za chwilkę! O 18:00 hit ligi wielbłądów.
Transmisja niestety na Polsacie sport premium 1, a nie w otwartym.
Lider Al Ittihad podejmie u siebie samozwańczego króla świata, który jeszcze nic w Arabii nie wygrał, a więc CRa i jego Al Nassr.
Gospodarze pod dowództwem legendy francuskiej piłki - a więc Lorą Blanca idą jak burza, i tak dzisiaj u Francuza zagrają:
- Karim Benzema
- Houssem Aouar (Lyon)
- Steven Bergwijn (Ajax, PSV czy Tottki)
- Ngolo Kante
- Fabinho (Liverpool)
- Danilo Pereira (PSG)
- W bramce reprezentant Serbii Predrag Rajkovic.
Teraz niedawny mistrz włoskiej Serie A z Milanem Stefano Pioli i jego zespół. Tutaj tradycyjnie już:
- CR
- Sadio Mane
- Otavio (Porto)
- Marcelo Brozovic
- Aymeric Laporte
- Mohamed Simakan (Lipsk)
Mecz zapowiadaj się pasjonująco i liczę na worek bramek. Gospodarze 10 kolejnych zwycięstw. W 12 ligowych meczach aż 30 strzelonych goli i tylko 8 straconych.
Gościom idzie zdecydowanie gorzej, no ale w składzie są tacy zawodnicy, że możemy być spokojni o jakość.
Nie ma co patrzeć na poprzednie spotkania, bo tak jak Al Nassr już jakiś tam trzon sobie wypracował od jakiegoś czasu, tak gospodarze to zupełnie inny zespół od choćby ostatniego bezpośredniego spotkania.
Cóż.. wypada usiąść wygodnie w fotelu i zapiąć pasy:)
@mekston
0
@escarabajo Jak to nic nie wygrał? A ten Puchar Wielbłąda podobny do MŚ?
0
@Stinger_ podobny się nie liczy:)
0
@escarabajo Czemu? Jakieś nieoficjalnie to były rozgrywki?
1
@Stinger_ nikt nie wie w sumie czy były oficjalne czy nie
Bramki są mu zaliczane do statów i w większości mu zaliczają do oficjalnych trofeów, ale status tego pucharu jest dyskusyjny.
Minister Sportu Arabii np. wypowiadał się o nim jako o towarzyskim.
@escarabajo
0
@escarabajo można gdzieś obejrzeć poza strims?
1
@joloskyy napisałem:)
0
@mekston Jak zwykle nie potrafią jasno określić i zdecydować.
Jeśli był nieoficjalny to nie powinni zaliczać mu bramek do statystyk, a jeśli zaliczyli to niech i zaliczą trofeum bo wygląda to komicznie, a przecież czy oni zaliczą mu to trofeum i te kilka bramek czy nie to i tak nic nie zmienia tylko nie powoduje niepotrzebny bałagan dla statystyków.
3
@Stinger_ @escarabajo @mekston
Ponoć minister sportu w Arabii powiedział, że jest to turniej towarzyski. Niemniej organy takie jak: FIFA, IFFHS, OPTA czy messivsronaldo liczą normalnie dane z tego turnieju.
A ostatnio dowiedziałem się, że... Community Shield jest towarzyski ^ ^. Sama FA tak określiła ten mecz. Mimo to świat raczej ma to gdzieś. Wyobraźcie sobie, jaki to zamęt by wprowadziło. Sir Alex Ferguson 10 trofeów mniej ^ ^
0
@Danny Gaucho oj bolałoby czerwoną część Manchesteru.
2
@Danny Gaucho To widzę, że jeszcze większy bałagan i to w samej Anglii.
Mimo wszystko ja także jestem za by oba te trofea liczyć jako oficjalne.
2
@Stinger_ No ja również i najwyraźniej inni też są takiego samego zdania. Może gdyby FA wydała jakiś oficjalny komunikat na socialach, że jest to mecz towarzyski i nie powinno się go wliczać do statystyk, to świat może by to zaakceptował. A taką informację trzeba gdzieś tam wyszukać w ich wydawanych handbookach w PDF.
1
@Danny Gaucho Gdybyś tego nie napisał to nawet bym nie widział, że oni traktują ten mecz jako nieoficjalny.
Zawsze myślałem, że to oficjalne rozpoczęcie sezonu w Anglii.
2
@Stinger_ "Gdybyś tego nie napisał to nawet bym nie widział, że oni traktują ten mecz jako oficjalny."
Jako nieoficjalny chyba :=]
1
@Danny Gaucho Zgadza się ale będę się upierał, że nie ma tam błędu.
Oczywiście teraz powiesz, że edytowałem ale ja się nie przyznam.