La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

10

Boli Kryszczianu

Cristiano Ronaldo przejechał się po swoim byłym koledze z drużyny!

Van der Vaart: „Gdy grałem w Realu, to jeśli wygraliśmy 6-0, a Ronaldo nie strzelił gola, nie był zadowolony. Był samolubny”.

Cristiano Ronaldo postanowił odpowiedzieć na to w komentarzu pod postem na Instagramie: „Kim jest ten gość?”

Nie zapominajmy, że Van der Vaart był swego czasu jednym z najlepszych holenderskich zawodników, a w Realu zagrał 73 spotkania, w których strzelił 12 goli i zanotował 13 asyst.

0

@barcanawieki Ale co boli? XD Przecież to durna wypowiedź tego buca z Holandii XD

3

@barcanawieki i tu wyszedł mental Ronaldo, nie odniósł się do zarzuconych czynów tylko odbił jeszcze w taki sposób ze potwierdził w sumie to co mówił holender

3

@partymaker Przecież powiedział prawdę xd

7

@barcanawieki sugerując, że nie zna van der Vaarta [co jest oczywistą błazenadą] niejako przyznał rację Holendrowi, że skupiał się tylko na sobie. Tylko wielki umysł CR potrafi sam siebie zaorać.

1

@partymaker w czym niby jest durna ta wypowiedź?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?