- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
7
MLS!!
Już za około godzinę ostatni mecz sezonu. Mecz, który zdecyduje o tytule mistrzowskim w MLS. LA Galaxy zmierzy się, trzeba przyznać niespodziewanie, z Czerwonymi Bykami z Nowego Jorku.
Faworytem jest ekipa z Miasta Aniołów, jednak tutaj na pewno ogromną stratą jest brak kontuzjowanego Ryśka Pucia. Jednak nie tylko on dzielił i rządził w drużynie, czego potwierdzeniem niech będzie fakt, że czterech z pięciu najlepiej punktujących zawodników w play off to właśnie piłkarze z LA. Poza Ryśkiem z powodu urazu nie zagra również inny nasz były gracz - Martin Caceres. Z kolei Marco Reus mecz zacznie na ławce. Ale wspomniałem o punktujących, więc dodam że poza Puciem cała reszta w wyjściowym składzie: Pec, Paintsil czy Jovelijc.
Co u drugiej drużyny? No tam gwiazdą z największym nazwiskiem to niewątpliwie Emil Forsberg z Lipska, który pare goli już zdążył strzelić, jednak większość to z 11 metra. Do tego atakujący - Vanzeir. Belg jest w formie jak za czasów gry w Belgii w Royale Union i na pewno będzie groźny.
Tak jak napisał @Adran360 tutaj - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15082424#comment-15082424
Mecz można obejrzeć na stronie Apple.tv po zalogowaniu się, za friko.
Co przewiduje? Galaxy kupę strzela, z kolei Red Bulls ostatnio mała tracą, ale taka moc z przodu, że Galaxy to bierze. Tym bardziej bym chciał, żeby Reus zdobył sobie w końcu tytuł krajowy.
0
@escarabajo Oby Galaxy wzięli 6 tytuł i pierścienie za MLSCup.