La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

Tak czytam i w sumie nie dowierzam. No nie wiem, straszycie tą Borussią jakby było kim. Największym rywalem jesteśmy sami dla siebie. BVB 2 remisy 1:1, wygrana z kończącym w 9 Freiburgiem, porażka z Mainz, wygrana z Zagrzbiem i pogrom u siebie mocne 1:0 Sturm Graz. To ostatnie mecze. Pytanie jaką formę my wylosujemy.

I te liczenie, jak ktoś wygra, a ktoś przegra, a tamci zremisują, to Ci przyjadą tramwajem, tamci statkiem. Kaman. Mają wyjść na boisko i zapierdalac. Tyle oczekuję

konto usunięte

0

@escarabajo przewaga własnego boiska - tyle powiem

0

@escarabajo Pierwszy sezon oglądasz ligę mistrzów? Tam forma ligowa prawie nigdy nie przekłada się na formę w LM. Zupełnie inne nastawienie do meczów, inny klimat na stadionie.
Wiele razy było tak, że drużyna grająca piach w rozgrywkach ligowych spinała się na LM i wychodziła jak zupełnie odmieniona drużyna. I w drugą stronę.

0

@karolszymek wyraziłem swoją opinię:) mają zasuwać na boisku i gryźć trawę:) tego oczekuje i tego życzę nam kibicom:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?