- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
5
No jeśli ten mecz nie będzie naszym przełamaniem, to ja już nie wiem.
Pokonujemy dzisiaj BVB na wyjeździe i Borussia przegrywa pierwszy raz u siebie zarówno w tym sezonie, jak i od 3 lat w LM. Oprócz tego drużyna wyglądała kapitalnie pod względem fizycznym. Pressing nareszcie działał tak jak na jesień. Tworzyliśmy sobie też naprawdę sporo sytuacji, a 3 gole są tego dobrym odzwierciedleniem.
Niestety znowu potwornie denerwują głupie błędy naszych zawodników (Cubarsiemu jeszcze od biedy wybaczę, bo on ma 17 lat!), ale Peña z tym wyjściem które nie było potrzebne, Frenkie zagrywający piętką do Großa przed własnym polem karnym, itd.
No ale naprawdę dzisiaj nasza gra mogła się podobać i wlała w moje serce dużo nadziei. Priorytetem teraz wygrana z Leganes i Atleti do końca tego roku, no i jakoś tragedii nie będzie.
Visca el Barca!!!!
0
@ZwyklyKibicBarcy04 zbyt optymistycznie jak na moje, szczególnie z tym pressingiem ;)
0
@Gaucho A dlaczego? Przecież Borussia w pierwszej połowie nie była w stanie praktycznie wyjść z własnej połowy. 2 sekundy i odbiór Barcy.
A co do samego postu, no na gorąco piszę to jeszcze człowiek nie ochłonął :D