La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

0

Ciekawe, czy ten kryzys Manchester DolarCity jest jakoś powiązany ze sprawą, która toczy się przeciw nim? Może tam już wiedzą, że za chwilę ten klub będzie poza wielką piłką?

2

@Safrani To po co by wtedy Guardiola przedłużał kontrakt?

0

@partymaker parafrazując
Pep why? For money.

0

@Safrani moze to taki sezon przejsciowy, degradacji nie bedzie, ale coraz czesciej mowi sie o ujemnych punktach w lidze. W ostatnie okienko sprzedali zawodnikow na kwote 158milion, dokonali zakupow na 23mln. Pewnie nie chcieli nadszarpywac jeszcze bardziej ffp. Do lm sie zakwalifikują i od początku po wyroku zaczną budowanie skladu na nowo

0

@Lanosss przecież oni nie są sądzeni o przekroczenie limitów FFP, tylko o wałki. I póki co to im liczba zarzutów wzrosła ze 115 do 130.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?