- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
9
Ponieważ już 128 razy było, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola, chciałem przypomnieć, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola.
Tak dla przypomnienia.
1
@Comentateiro
nawet Inigo nie wierzyl w powodzenie tej akcji :D
2
@Lanosss chyba każdy wtedy zwątpił xd. Ale na szczęście perfekcyjnie wykończył
2
@Comentateiro no i to są znawcy z La Rambli. Będą go krytykować za to, a nie za brak podania do Yamala w 88 minucie i brak umiejętności dryblingu na skrzydle w 92min. Potencjalnie gdyby w obydwu sytuacjach zachował się lepiej to byłyby z tego sytuacje bramkowe. Zwłaszcza w 88 min gdy Yamal bardzo dobrze wychodził, tam by sie to chyba skonczylo sam na sam.
0
@Damiain w 88 minucie o ile kojarzę to chciał podać tylko zrobił to zbyt lekko .
Przypominam że gość dopiero co wszedł na boisko ,.więc nie czujesz dobrze piłki i czasami tak wyjdzie.
0
@ShawnC strzelił 2 gole, w przerwie meczu oddawał strzały bramkę w ramach rozgrzewki, no ale piłki nadal nie czuł. słabe tłumaczenie. Po prostu jest przeciętny i jedyne co go ratuje, to że piłka go szuka i dzięki temu jak na prezentowaną formę i jakość po prostu strzela W MIARĘ CZĘSTO.
0
@Damiain no , pokopał sobie w przerwie a potem rozwiazujesz buty i siadasz na 30 minut na ławce rezerwowych xD
0
@ShawnC grałeś kiedyś w piłkę w dowolnym klubie niezależnie czy B klasa czy jakaś okręgowa? wiesz, że podczas meczu jak piłka wypadnie poza boisko to podrzucają inną? wybacz, ale jak czytam, że gość, który przez niecałe 20 lat ma większość dnia spędza z piłką.... nie czuje jej podczas meczu po wejściu... no śmiechu warte
0
@Damiain tak ale Ferran też dopiero co wrócił po kontuzji .
Tak , gram całe życie , w Polsce do 25 roku życia a do teraz w Holandii.
0
@ShawnC to chyba tam za dużo kurzysz, że musisz "wyczuć" piłkę grając nią już tyle razy :P
0
@Damiain absolutnie , ogólnie zapach dymu papierosów i zioła to dla mnie dramat xD