La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 652 Culés

3

Co prawda nie był to porywający mecz w ,,naszym" wykonaniu i mieliśmy troche szczęścia ale suma sumarum zainkasowaliśmy 3 punkty i zasadniczo to sie najbardziej liczy! Trzeba wzmocnić tą defensywe i zdecydowanie jej gre, gdyż na wiosne w Lidze Mistrzów będą bardziej wymagające drużyny. Miałem oczywiście na myśli mecz z Borussia.
Ps. A cóż to się staneło na Stadium 974 w Doha? Nie dość że Brazylijczycy przegrali 0:3 to w dodatku przegrali to w jednej połowie! Dla mnie aż niedowiary!

2

@FCBparasiempre A moim subiektywnym zdaniem pierwsza połowa mimo, że 0:0, to był bardzo dobry fragment meczu. Bywały długie momenty, gdzie BVB musiało być 11 za linią piłki i w zasadzie autobus to było jedyne na co było ich stać. Mecze ligowe w listopadzie wyglądały 3 poziomy gorzej, abstrahując od wyników.

2

@FCBparasiempre obrona to wiadomo, na szczęście wraca Araujo. Ale druga linia gra bardzo wolno. Nie wiem, czy to nie zmęczenie materiału.

1

@FCBparasiempre zdecydowanie musimy popełniać mniej głupich błędów jak wybicia pod nogi przeciwników. Wczoraj aż się rzucało w oczy jakie błędy popełniali Inigo, Cubarsi czy Kounde. Ale też nie możemy tak odpuszczać gdy stracimy bramkę.

1

@misterio Całkowicie się z tobą zgodze. Długimi fragmentami dominowaliśmy Borussie w pierwszej połowie, tylko nie potrafiliśmy przełożyć tego na gole. Druga połowa to już typowa Barca i typowa Borussia- w środku dziura, tylko atak za atak, gdzie defensywa jednych i drugich wołała o pomste do nieba! Plus oczywiście ten nieszczęsny de Jong, przez którego mogliśmy nawet przegrać! Spodziewałem się radosnego futbolu z obu stron i typowałem wszem i wobec wynik 2:2, no i niewiele się pomyliłem ale wyszło na naszą korzyść więc jestem zadowolony!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?