- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
4
Brawo Legiaaaaa! No sztos akcja
1
@michal26 108 klubów w europejskich pucharach a tylko oni bez straty gola. No na mnie robi to wrażenie.
Z resztą Jaga tylko 4 stracone to też świetny wynik.
1
@escarabajo tak. Zwłaszcza, że Legia nigdy nie słynęła z defensywy. Oni zawsze uchodzili za takich, co wygrają prędzej 4:3 niż 1:0.
Niby to LKE "tylko", ale mi i tak to imponuje
1
@michal26 psy które szczekają, że to „tylko LKE” niech sobie szczekają. Mnie rozpiera duma, że polskie kluby tak dobrze sobie radzą.
1
@escarabajo no ja mam podobnie. Pamiętajmy, że to dalej są europejskie puchary. Kurde. Tutaj gra Chelsea, Betis, Fiorentina. To nie są pyrdki
1
@michal26 ja nie mam z tym problemu nawet, żeby tu grały same Twente, Malmo czy Galata. Gramy tu gdzie nas stać. Jesteśmy słabą ligą na tle Europy dlatego gramy w LKE. To dla mnie nie jest ujmą. To wciąż europejskie rozgrywki.
1
@escarabajo no ja bym mimo wszystko za dwa lata chętnie zobaczył Legię w LM, Raków w LE i Jagiellonię z Lechem i Pogonią Szczecin w LKE :) takie 5 drużyn na jesieni, to byłby sztos :)
0
@michal26 Zamiast Pogoni Szczecin to wracająca wielka Wisła Kraków ale mimo wszystko to wciąż daleka droga tym bardziej, że eliminacje same się nie przejdą (no chyba, że masz na myśli ogólny skład na puchary, a nie że od razu wrzucasz ich do grup), a poza tym to, że dzisiaj oni wydają się najmocniejsi nie oznacza, że za 2 lata też tak będzie. U nas niestety skład na puchary zmienia się za często.
1
@michal26 uuuu na bogato:)
1
@michal26 LKE to taki odpowiednik niegdysiejszego Pucharu Intertoto. W sezonie 1963-64 i 1964-65 furorę w tych rozgrywkach robiła Polonia Bytom. W roku 1963 przegrała w finale ze Slovnaftem(dzisiejszy Slovan)Bratysława 0:1 a rok pózniej zdobyła to trofeum-po przegranej po przegranej w Lipsku z SC (pózniejszy Lokomotiw Lipsk) u siebie odrabiajac straty z nawiązka i wygrywając 5:1,przy mimo prowadzeniaLipska 1:0 w rewanżu.
http://bs.poloniabytom.com.pl/historia-klubu/najwieksze-sukcesy/rozgrywki-o-puchar-karla-rappana-intertoto/
0
@Bernard777 odpowiednik tak, ale wg mnie wyższy poziom w LKE jest