- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
1
Ogólnie to cały internet na wszystkich anglojęzycznych grupach ekstaza Wiedźminem, a na polskich tragedia, bo protagonistką kobieta xD We Francji czczą wieżę Eiffla osraną przez gołębie i zaśmieconą wokół przez imigrantów, a u nas mamy czyste złoto i zamiast być dumnym, że mamy jakieś dobro narodowe to tylko tworzenie podziałów. Gość pod trailerem polskim ma 3k lajków w komentarzu, że jedyny słuszny dubbing w tej grze to polski (komentarz napisany po angielsku). Widzicie nawet obcokrajowcy czuję ten fajny słowiański klimat. Cieszmy się, że możemy się czymś poszczycić jako naród.
1
@BezglutenowyPedri Właśnie oglądałem przed chwilą na YouTube reakcję ludzi zza granicy na Trailer i szczyt euforii. Jedna laska to się nawet popłakała ze szczęścia xd
2
@BezglutenowyPedri W Polsce trzeba szykanować wszystko i wszystkich co są znani i/lub odnoszą sukcesy :P
1
@MesQueUnClub_87 mi się też oczy spociły przyznam.