- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
7
Gyokeres z kolejnym golem. Potężny Szwed:)
3
@escarabajo A podobno się skończył; @ViscaelBarca2007
1
@escarabajo Szkoda.Mówi się trudno.
0
@takisobiektos on się skończy jak Wam się oczy zamkną niedzielni kibice:)
1
@escarabajo 18 bramka w tym sezonie ligowym i 26 we wszystkich rozgrywkach grając dla Sportingu.
2
@takisobiektos @ViscaelBarca2007 przecież nie kwestionuje tego, że ładuje solidnie w lidze portugalskiej, ale bardziej w którym miejscu go umieszczać jeśli nie zagrał jeszcze nawet jednego sezonu w top5 ligach w wieku 26 lat.
0
@escarabajo nowy Krzysztof piątek, albo luka jović
0
@jakub1906 ani jeden ani drugi nie ładowali tyle nie tylko w klubie ale i w kadrze.
0
@mekston Jakby to było tylko to, to bym go tutaj nie oznaczył, ostatnio się zaczęły się pojawiać teksty wyśmiewające z jego strony, czy wciąganie statystyk z 4 ostatnich meczy.
0
@takisobiektos ok, to może coś mi umknęło
0
@takisobiektos @escarabajo @mekston wiele opinii tutaj wyrzucam, czasem szczerych, a czasem bardziej ironicznych, ale nie sądziłem, że te o sympatycznym Victorze zostaną zapamiętane więc czas na oficjalne stanowisko tego konta:
Nie mam z nim problemu i uważam, że jego zadyszka wynika/wynikała ze słabej gry całej drużyny Sportingu. Natomiast ze względu na przebieg jego dotychczasowej kariery i dokonania nie uznam go za napastnika topowego dopóki nie zweryfikuje swojej jakości w topowym zespole i lidze.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :D
0
@ViscaelBarca2007 mnie w to nie mieszaj:) niech sobie każdy ma opinię jaką chce:) ja dałem ciekawostkę, że gość strzelił 47474738 bramkę w drugim sezonie gry w Sportingu:)