La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

1

Nie ogladalem meczu alw 0,64xG i 3 bramki :D co to byly za fartowne gole?

0

@Seledynowy
Strzał z dystansu.
Po wrzutce.
Po rykoszecie.

0

@Seledynowy
Strzały z dystansu i głowka Bellinghama. XG to najgłupsza statystyka w piłce nożnej obecnie xD

1

@AmigoBlancos czy najgłupsza to nie wiem, ale zdecydowanie nie jest to statystyka, którą powinno się brać na poważnie.

0

@escarabajo nie no, powinno sie brac ale nie mozna w oderwaniu

Tak jakby napisac genialny Guler bo robi 2 asysty - a gdzie tym 2 asystom do podania jakie zrobil ostatnio (w sumie czesto) Yamal

Tutaj tez statystyka wyjdzie ze ten zrobil 2 asysty, a tamten 1.

0

@mekston na koniec sezonu liczą się liczby. Wiesz że lubię wszelakie serie z golami, asystami itd. Patrząc tylko na to, lepszym będzie ten, który zrobi więcej liczb na swojej pozycji. Czy jeśli Arda będzie miał 10 takich asyst na koniec sezonu a Yamal 5 „swoich” asyst to znaczy, że Turek jest lepszy piłkarsko?
Niech każdy sam sobie to oceni.

Piłkarzy weryfikuje historia, tych akurat zweryfikuje przyszłość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?