- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
2
Dzień dobry, zajrzałem sprawdzić czy trener już zwolniony, a piłkarze sprzedani :D
0
@MesQueUnClub_87 trener nie ma planu na grę. Drużyna gra nierówno i w każdym meczu co innego. Nie dziwię się niepokojowi który panuje
3
@Katalonik97 a ja się bardzo dziwię, wygraliśmy z wszystkimi top przeciwnikami w tym sezonie. Owszem teraz gramy kiepsko, ale jeśli w jakimś momencie sezonu ma się przytrafic gorszy okres to teraz jest idealny moment na to. Wciąż jesteśmy liderem LL i mamy bardzo dobrą pozycję w LM. Wczorajszy mecz wbrew pozorom był całkiem dobrym spotkaniem, gdyby nie indolencja strzelecka to wynik byłby całkiem inny bo sytuacji było multum.
6
@Katalonik97 Wczorajsza porażka była wynikiem braku planu na grę? 20 strzałów, 8 rożnych i 80% posiadania piłki. Mi to wygląda tak jakby piłkarze nie mieli planu jak wykończyć swoje klarowne sytuacje :)
2
@Katalonik97 jak nie ma planu ? Wczoraj mieliśmy spokojnie 4 setki i to kiedy przeciwnik bronił się całą drużyną na własnej połowie.
1
@Katalonik97 to samo mówili o Enrique po pierwszej połowie sezonu 2014/2015. A już jak było w gazetach o kłótni z Messim, to byłem pewien, że z Atletico będzie w czapę i zmiana trenera wyzywanego wówczas od wuefistów. A średni okres wówczas stał się fundamentem do zjednoczenia drużyny i początku przypływu formy. Wtedy też Barcelona zgniotła Atletico po najlepszym meczu do tej pory. A mieliśmy wtedy porażki z Malagą, Vigo na koncie i oklep od Realu.