La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 528 Culés

6

Muzyka z trailera Wiedźmina 4 została wrzucona na Spotify i YouTube.
Moment między 4:20, a 4:53 wybitny i epicki.

twitter.com/ptadamczyk/status/1868583285624037675

3

@macio_944 Mam nadzieję, że muzyczka w walkach będzie stała minimum na takim poziomie jak w Cyberpunku, bo wiedźminowskie lelelele to mi się już uszami wylewa xD

1

@macio_944 @marcin62 Muzycznie Redzi nigdy nie zawodzą :) Liczę, że zespół z 3 (bo zgaduję, że ich poproszą) da z siebie 100%

2

@marcin62 Ej, ale to wiedźminowskie lelelele fajne było, do dzisiaj lubię :D
Ale myślę, że przy W4 będzie bardziej epicko i zróżnicowanie. Powyższy materiał jest prawdopodobnie na to jakimś małym dowodem.
@Kgorecki2500 Percival! Jakiś czas temu wrzucili fotę, że idą do biura Redów, więc bardzo możliwe, że znowu ich usłyszymy. Osobiście pasowałaby tam również Kapela ze wsi Warszawa jak i... sanah :v
Podsiadło był w Cyberpunku, nagrał utwór, to czemu nie sanah, która ma vibe właśnie bardzo słowiański i folkowy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?