La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

konto usunięte

0

2,54 xG - 0,63
Sytuacje bramkowe 19 - 5

Zaczęło się to co w poprzednich sezonach. Brak skuteczności i kalectwo w obronie.
Tu chyba żaden trener nie pomoże..

7

@TheNekro94 w poprzednim sezonie nie stwatrzalismy aż tylu sytuacji, ten zespół gra naprawdę piękna ofensywna piłkę, ale wciąż się zdarzają nam takie bezmyślne zagrania jak to Raphini w 96 min, gosc zamiast wrzucać na wbiegajacego Inigo, gra szczura po czym dostajemy w trąbę. Gdyby to jeszcze zrobił jakiś młodzian... osobiście uważam, że Flick wniósł naprawdę na wyższy poziom, intensywność jest dużo wyższa, ale brakuje odpowiedzialności. Mam nadzieję, że w klubowych biurach na ten moment nikomu nawet nie przeszło przez myśl, żeby zmieniać trenera

2

@TheNekro94 Myślę, że jednym z czynników które na to ma ogromny wpływ jest brak jakościowych zmienników - w ataku praktycznie możemy liczyć na 3 piłkarzy, reszta jest tłem, w pomocy jednym z kluczowych elementów jest Casado który nie wytrzyma na pełnej koncentracji całego sezonu, alternatywa? De Jong któremu często się nie chce.
Tak samo w defensywie z Cubrasim, aczkolwiek tutaj jest nutka nadziei bo wraca Araujo.

Tak czy siak, wzmocnień potrzebujemy na gwałt jeżeli chcemy walczyć cały sezon na 3 frontach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?