La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

4

Jeśli chodzi o kontrole meczu, to chyba był to najlepszy mecz za kadencji Flicka. Z Bayernem duszeni u siebie przez 20 minut, wszystko nam wpadało do siatki. Z Realem spalone minimalne, w 1 połowie ciężkie warunki. Z Borussią wymiana ciosów. Atletico miało problem wymienić 3 podania na naszej połowie. Za to 3 mecze wygraliśmy, a ten najbardziej pod kontrolą oddany w warunkach surrealistycznych.

Dlatego tak się zastanawiam - czy można dziś grać pięknie i zdobywać trofea? Można! Tylko musisz być City z nieograniczonym budżetem transferowym i kadrą ze zdublowanymi zawodnikami klasy światowej na każdej pozycji. Niestety my jak nam wypada 17(!!) latek (ja w tym wieku poznałem narzeczoną na półmetku w Liceum) to bardzo ciężko go zastąpić. Fermin to jest niezły zmiennik, ale to tyle.
Najmłodszy skład w lidze, bez lewego obrońcy, bramkarza, defensywnego pomocnika i lewego skrzydłowego. W każdej formacji brakuje zawodnika klasy światowej, żeby rywalizować stale na wysokim poziomie. Flick robi robotę ponad stan. Szkoda tylko, że większość akcji gramy lewą stroną, gdzie gra tam bezproduktywny Balde. Jak zawodnik La Masii przeszedł cały proces szkoleniowy i nie potrafi podać piłki słabszą nogą?!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?