- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
1
Zadam nietypowe pytanie.Jakie książki lubicie z czasów epoki romantyzmu ? Wiem, że to takie dziwne pytanie na forum piłkarskim ale chciałem po prostu dowiedzieć się z ciekawości czy ktoś zna i czyta taką literaturę
0
@Mixtape chyba żadna, ale doceniam Dziady czy Pana Tadeusza Mickiewicza. Jeżeli chodzi o lektury to zdecydowanie bardziej pozytywizm
4
@Mixtape Raczej dość normalne w porównaniu do tych, które tu często padają xD.
2
@Mixtape @NeroTFP1 opinia?
;p
2
@DonCarletto dziękuję za wyrozumiałość
1
@Mixtape @tomek8756
Czytam i lubię. Tutaj przede wszystkim Mickiewicz - uwielbiam, dla mnie to najważniejszy twórca, jaki kiedykolwiek się urodził. Do tego lubię "Kordiana" Słowackiego. Czytam też trochę Goethego ("Król Olch") czy Dumas.
1
@Mixtape Bardzo mądrze odpowiedział ci użytkownik DonCarletto. Ta cała ,,La Rambla" nie powinna istnieć a jeśli już, to redakcja powinna usuwać wszelkie głupoty łącznie z polityką. Zresztą generalnie jestem przeciwny pisaniu tutaj czegokolwiek poza oczywiście sportem. Co to do cholery nie ma innych internetów żeby się wyszumieć...