- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
3
Kościół dołożył cegiełkę do swojego wizerunku i to jest niezaprzeczalny fakt, ale media również często przesadzały z demonizacją. Doszło do tego, że dziś na każdego księdza patrzy się podejrzliwie, jak na pdfa, a jak kupi sobie nowszego Fiata Punto to słychać głosy o rozpasaniu i elicie. Przy parafiach w moim mieście działają: klub seniora, klub aktywizacji osób niepełnosprawnych, stowarzyszenie anonimowych alkoholików, szkoła rodzenia oraz pomoc dla samotnych matek, co roku, wielu misjonarzy zbiera pieniądze na dzieci w Afryce, ksiądz sąsiedniej parafii zawsze w święta organizuje Wigilię dla samotnych, często starszych ludzi bez rodziny. Do tego Caritas, PCK i wiele innych organizacji. KK to nie tylko pedofile i karierowicze. W tej wspólnocie są tysiące ludzi. A z tym, że Owsiak od lat ma na pieńku z kościołem wiadomo od dawna. Pytanie czy to jego szczera niechęć czy zwalczanie konkurencji...
Btw. Adaś ma raczej poglądy lewicowe, więc tym bardziej pochwała za trzeźwe spojrzenie na sprawę.
0
@BorzyKrzys izba wiernych i kandydatów spada.
Powód- grzechy księży opisuje na podstawie różnych prawdziwych zdarzeń film kerr.p zlożony w 1 scenariusz.
Ocena 7/10
Pedofilia to problem na całym świecie gdzie to powoli wychodzi.
Film Spotlight mówi o amerykańskiej pedofili w kościele odkrytych orzez amerykańskich dziennikarzy film na faktach.
https://www.filmweb.pl/film/Spotlight-2015-723550
Mój ksiądz zachowuje się jak urzędnik z kajecikiem notujący co jest w domu zero nawiązania normalnych relacji koperta Sajonara.Sluży mogły by się sporo od nich dowiedzieć.
Dużym grzechem jest angażowanie się w sprawy 1 partii politycznej ,która ma problem z praworządnością ,obecnie prawny burdel jest spowodowany tylko iwylącznie przez nich. Nie mieli większości konstytucyjnej i zaczęli łamać konstytucje i Szydlo nie ogłosiła wyroków tk i jeśli będzie większość czeka ją ts za to.Przemowienia polityków pisu z ołtarza .Sponsorig mało wiarygodnego Rydzyka podważyło zaufanie do kościoła.Tez u mnie widzę na procesji coraz mniej ludzi.Nie jest to problem Boga a obsługi religi.Czyli księży biskupów. Siekielski też ich mocno obnażył.Jakiś czas temu liczyłem że jeszcze Franciszek zrobi z tym porządek ale jak zaczął popierać Putina To wiara w niego się w tym aspekcie załamała.Natomiast kwestie Caritasu i innych aktywności są pozytywne rzeczy.Co nie usprawiedliwia tych złych.Mnie też razi jak w mediach księża zasłaniają to co robią Bogiem.Mega to słabe.....Dlatego ogólny spadek zaufania do księży mnie nie dziwi.....
Drobnych ci najwyżej usytuowanie też nie dostają.
Sławoja Leszka Głodzia, obejmujący jego nieruchomości i grunty, dziennikarze Wirtualnej Polski wraz z ekspertami wycenili na około 15 mln zł. Według ich szacunków Głódź miesięcznie inkasuje łącznie około 20 tys. zł