La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

0

Koniec młodzieżowca w Ekstraklasie. Papszun zaciera rączki. 1 czy 2 Polaków w składzie to i tak było za dużo.

konto usunięte

0

@escarabajo
Akurat Papszun w tym sezonie jest wysoko jeżeli chodzi o korzystanie z młodzieżowców :) nie mniej jednak cieszę się że likwidują ten przepis. Kluby powinny mieć możliwość wystawiania najlepszych możliwych jedenastek, a nie żeby na siłę upychać młodzieżowca

0

@escarabajo To po co ten przepis był trzymany tyle lat, skoro i tak został zlikwidowany xd?

2

@bartas97 Wysoko? Bo postawił na bramkarza? Ostatnie mecze to Trelowski i Amayew.

Wolę żeby polskie kluby dawały szanse Polakom, a nie szrotowi z innych krajów.
@FcPortoFan1999 nie wiem.

konto usunięte

0

@escarabajo
Pod względem minut jest wysoko raczej. Ja zawsze uważałem, że liga będzie się rozwijać wtedy, gdy pozwoli się grać najlepszym.

1

@escarabajo Bo to weszło za Bońka i było promowane jako coś rewolucyjnego i na "dekady" jak widać dekada szybko się skończyła..

0

@bartas97 możemy iść w stronę Anglii. Tylko wtedy nie płaczmy o żenującej kadrze.

0

@escarabajo Probierz v2 zadowolony pewnie, ciekawe czy w pierwszej 11 na następny sezon w Rakowie będzie polak

0

@takisobiektos Stawiam że będzie, i to będzie pozycja bramkarza.

0

@takisobiektos Trelowski raczej, chyba że sprzedadzą. Wtedy kto wie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?