La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

konto usunięte

0

Ehh od jutra znowu do szkółki. Na szczęście jeszcze tydzień i zaczynamy ferie - w najlepszym możliwym momencie

1

@MesQueUnClub96 Przynajmniej na historię Będziesz gotowy.

0

@FcPortoFan1999 chłop będzie AO śledził dzien i noc, i pisał jeszcze o hitlerze na la bambie.

1

@MesQueUnClub96 Dla ciebie pewnie tak ale ja zawsze wolałem ferie w ostatnim terminie - było to takie połączenie zazwyczaj jakiś imprez mistrzowskich w sportach zimowych z mniej więcej równą przerwą od wolnego pomiędzy świętami Bożego Narodzenia, a feriami i feriami, a Wielkanocą.

Najgorzej zawsze pierwszy termin bo tu sporo wolnego podczas świąt Bożego Narodzenia, a potem zaraz ferie i później trzeba było długo chodzić bez przerwy aż do świąt Wielkanocy.

2

@MesQueUnClub96 śmieszy mnie, że młodzi ludzie tak bardzo narzekają, że trzeba do szkoły chodzić. Przecież wy nic innego nie musicie robić w życiu, tylko się uczyć. Nie musicie martwić się o podatki, że trzeba płacić rachunki, zrobić zakupy, żeby było co zjeść, czy myśleć o spłacie kredytu na dom lub samochód. Doceniajcie lepiej swoją beztroskość, bo przyjdzie czas, że umknie wam bezpowrotnie..

1

@Stinger_ Ja to samo, ferie na koniec lutego najlepsze.

0

@Czajka90 Rozumiem co masz na myśli i w pełni się z tobą zgadzam ale ty to mówisz kiedy jesteś już osoba dorosłą, która wie dużo więcej.

Wątpię czy tak samo mówiłeś kiedy chodziłeś do szkoły. Raczej także "narzekałeś" i czekałeś na wolne.

0

@Stinger_ dlatego podkreślam, że doceniam to po latach. Nie byłem wzorowym uczniem, ale jednak w życiu gdy kończy się beztroska, tak człowiek po długim czasie zaczyna to doceniać :)

0

@Czajka90 Dokładnie. Miałem tak samo chociaż kiedy jeszcze podstawówka i gimnazjum to była "męczarnia" tak technikum wspominam bardzo fajnie i czym bliżej do końca tym człowiek bardziej to doceniał i sobie myślał "kurde, jakby tak jeszcze ze dwa lata pochodzić w tym samym składzie".
Teraz nie żebym jakoś specjalnie narzekał na życie - może milionerem nie jestem ale daje radę jednak fakt, tamte lata w których jedynym zmartwieniem było to żeby skoków nie odwołali albo czy zdążę na mecz były totalne dobre.

0

@gumaz Żyć nie umierać w jego przypadku xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?