- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 681 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 681 Culés
8
Nie zatęsknię za Araujo, bo:
- jego ostatnie zachowania przeczą definicji kapitana zespołu;
- nadal mam w głowie zawalenie dwumeczu z PSG i foch ala 7 latek, gdy Gundogan nazwał rzeczy po imieniu;
- nie ma gwarancji, że odbuduje formę przed kontuzją, a jego ewentualny transfer to okazja do tego, by trafił tu ktoś, kto odda serducho za tą koszulkę.
Szacun za złomowanie Viniciusa, ale nic na siłę.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja tęsknię za Araujo, a kontuzje da się zmniejszyć, przykłady Dembele i Pedriego nawet. Nie dziwię się, że chce z tąd odejść
0
@okiemtypera_lucaxx95 Aha czyli zawalony dwumecz z PSG masz w głowie ale mnóstwo świetnych występów w tym te które do tego dwumeczu w ogóle doprowadziły to już nie...
0
@adi7adi8 kumulacja zawalenie dwumeczu i foch razem mam w głowie najbardziej. Teraz jego zachowanie też utwierdza w przekonaniu, że takie sytuacje mogłyby się powtórzyć, jak nie ma boisku to poza nim.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja wiem bo to takie typowe.
0
@Pnog37 sęk w tym, że oboje mieli poukładane w głowie, a w przypadku Araujo jest ryzyko, że po słowach krytyki palnie cos głupiego np. po meczu lub na konferencji.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dembele miał poukładane w głowie?
0
@Pnog37 pomyślałem o Raphinhi nie wiem czemu xD, który może nie był kontuzjowany, ale pokazał że można ciężka praca wskoczyć na mistrzowski poziom, a co do Dembele nie uważam żeby jemu czas w Barcy pomógł, ostatecznie jego forma była zbyt loteryjna.
0
@adi7adi8 nie jestem zwolennikiem skreślania zawodnika po jednym gorszym meczu, ale tutaj dochodzi zachowanie pozaboiskowe i jeśli w takich okolicznościach się wykłada, to nie jest to dobra prognoza na kluczowe momenty sezonu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 z Dembele chodziło mi o kontuzje u nas miał ich bardzo dużo, a w PSG prawie nic. Pedri odkąd przyszedł Flick też ich nie ma, więc też nie ma pewności, że z Araujo nie byłoby podobnie, bo on się połamał na reprezentacji
0
@Pnog37 Araujo się u mnie skreśla bardziej zachowaniami poza boiskiem, bo formę można odbudować, ale głowę już nie tak łatwo. I o ile działoby się dobrze to spoko, ale Barca w kryzysie to Araujo mógłby być takim koniem trojańskim.
1
@Pnog37 to jest niewiarygodne z Dembele - u nas sezonu normalnie nie mógł zagrać a w PSG na razie 1,5 sezonu i nic dużego
Neymar za to u nas w miarę ok, w 13/14 jakis uraz byl troche wiekszy ale i tak niezle te 4 sezony a potem w PSG nie dal rady normalnego sezonu zagrać
0
@mekston na kontuzje ma wpływ masa zmiennych, które są tak loteryjne często, że nie sposób je ogarnąć.
0
@okiemtypera_lucaxx95 oczywiscie sa też różne rodzaju urazów
Czasami wiemy ze jest wynikiem wejscia rywala, czasami jednak sprawa jest bardziej skomplikowana - w sensie czasami piłkarz robi wszystko „ok” zgodnie z zaleceniami trenerow i lekarzy a i tak sie cos dzieje
Natomiast z Dembele to jest ciekawy temat - i jednak trudno nie oprzeć się wrażeniu że Dembele jednak mial swoje za uszami
0
@mekston Dembele to i tak piłkarz zagadają , talent ma, potencjał też, ale to taki ktosiek co stać go na 3 gole w finale LM, ale też równie dobrze na wylew i zniknięcie na XXX czasu, nie postawiłbym na niego w swoim ataku jako trener.
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie wiem czy na 3 gole w finale LM ale na pewno wiekszy potencjal niż osiągnięcia
0
@mekston to na pewno, ale takich zawodników jest wiele i ostatecznie nic nie pozostaje po nich jak wieczne gdybanie - patrz Neymar
0
@okiemtypera_lucaxx95 Neymar jednak miał taki moment top top (jesien 15/16) - choć był za krótki ale był. Wiosna 14/15 tez nienajgorsza
Klubowo mimo wszystko wygrał wszystko co najważniejsze, ma tez gola w finale LM, top3 ZP
To i tak duuuzo więcej niż Dembele