La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

1

Boli to mnie dalej, że gdyby nie brutal z Betisu mielibyśmy dwóch wychowanków na obu skrzydłach od których zaczynałoby się wybieranie 11 na mecz. Ehhh no cóż. Przynajmniej Gaviemu się udało jak na ten moment wrócić na odpowiednie tory.

0

@partymaker wejście ostre, ale takie się zdarzają w meczach, a nawet gorsze. Fakt jest taki, że Ansu przechodził pierwsze ciężkie urazy jeszcze w La Masii. Nie każdy ma zdrowie do sportu zawodowego i to też jest element predyspozycji niestety.

0

@partymaker Nie samo wejście co fatalna genetyka Ansu zadecydowały o jego niepowodzeniu. Fati miał z 4 razy to kolano naprawiane a obecnie gra bez kolejnej operacji tylko na zachowawczych jak Umtiti.. Dla mnie to już jego koniec w poważnym futbolu jest.

1

@Coutinho007 @ViscaelBarca2007 Nie no patrzcie tutaj na te nogę https://zapodaj.net/plik-XqJpkG9H2A
Przy takim wejściu nawet Messiemu by mogła pójść ta łąkotka. Pech niesamowity.

0

@partymaker To swoją drogą ale on miał kilka na nią operacji też, później znowu kontuzja i obecnie leczenie zachowawcze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?