La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

konto usunięte

0

Oj ale by bylo znalezc w Brazilii perelku jak Neymar na LW.

13

@MatBac1991 my już lepiej zostawmy ten rynek brazylijski w spokoju na dłuższy czas xD

1

@MatBac1991 Kogo dobrego ostatnio Brazylia z atakujących wypuściła do Europy? Chyba Viniciusa i to po kilku latach gdzie był słabiutki. Tak to wszyscy przepłaceni i przereklamowani.

0

@partymaker

Ciekawe jak Messinho wypadnie w Chelsea

0

@partymaker Rodrygo był po Viniciusie. Szkoda, że wtedy nie trafił do nas bo Bartomeu wolał przepierniczać miliony na Griezmannów i Coutinho....

0

@Coutinho007 Rodrygo to dobry piłkarz, ale nie game changer.

0

@partymaker Nie grał na swojej nominalnej pozycji czyli LS zbyt wiele. Wolałbym takiego Rodrygo na LS niż żeby było takie łatanie LS kim się da od lat a finalnie nikogo tam nie ma...

0

@partymaker jeszcze nie na takim poziomie ale Savio .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?