La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

2

Trzaskowski w końcu coś z sensem powiedział


1

@Roobo No już ostatnio mieliśmy taki monopol i długoPiSa na stanowisku, który tylko robił parafkę na podsuwanych dokumentach.

0

@Roobo zapraszam do dyskusji @arasz1819 @Wasacz_ @kamyk_23

0

1

@Roobo .onopolu nie będzie bo pis na sporo władzy oprócz prezydenta
Tk - pis- pracuję dla pis
Nbp- pis - zabawa stopami procentowymi
PKW- dryfuję nim pisowiec chcę dać im kasę gdzie wiadomo że pisowcy nadużywali kasę państwową oszukując wszystkie pozostałe partię
Sąd najwyższy Manowska przyjaciółka dudy która ma mu robić w teorii ts;)
Neosedziowie - pis
Izba która nie jest sądem pracuje tylko i wyłącznie dla pis

Nie ma mowy o monopolu pis ma dużo zabetonowanej władzy.
Natomiast sprawa jest wyjątkowa
Pis dąży do autokracji braku oraworzadnosci aby bezkarnie kraść i zawłaszczyć całą wladzę włącznie z Janowem który został zniszczony.

Problem jest taki że brak praworządności zagraża kpo I funduszom spójności na drogi infrastrukturę to nie tylko rozwój w energetykę która obniża cenę energii, daje PKB, pracę ludziom.Orban dla porównania ma zablokowane środki I kpo I spójności.

Co powiedział karol że będzie bronił neosedziów itp..czyli karol broni brak praworządności. Czyli zagraża środkom ue a obecnie taki orlen kładzie fundamenty pod turbiny wiatrowe na Bałtyku ludzie mają pracę sta. Finansów zostawiony przez pis jest tragiczny....Pożyczqnie i drukowanie w przypadku blokady środków były by znaczące.Trzeba powiedzieć że na drogi ue zabezpiecza się tak że bierzesz specjalnie nisko oprocentowany kredyt na budowę drogi.Vank inwestycje sprawdza musisz ją skończyć o czasie i wtedy ue przelewa kasę.Sluzy to temu a rząd kasy nie ukradł a drogi budowano na czas.Chodxi tu o rozliczenie budżetu ue.
Teraz jeśli firmy zaczną budować drogę a państwo straci dostęp do środków spójności wtedy będą albo wyższe podatki albo drukowanie być drogie pożyczanie.Wiafomo jaki jest deficyt.
W odróżnieniu od pisu koalicja partii nie dąży do autokracji tylko jest demokracja.Oczywiście są lepsi o gorsi nue są idealni wiadomo ale jest to rząd który środki gwarantuje.Obecny burdel prawny w oanstwoe który jest zrobił pis i za pomocą prezydenta , sądu najwyższego i tk i PKW go broni.Zagraza to interesom polski.Trzeba zreformować energetykę chyba że chcecie płacić za produkty zrobione na drogiej energii gdyż firmom do energii oaństwo nie dopłaca.Przeplacamy bo pis nie zreformował energetyki.Wydał od 2015r 1 % na oze a kpo blokował 2 lata po to aby kraść i zamiatać sprawy pod dywan.Z 200 soraw w orokuraturze 163 sprawy to nieprawidłowości zamiatania pod dywan jak srebrna czarnecki kilometrówki itp.....
Nue można zrównać monopolu pisowskiego i monopolu rządzących jako to samo.Gdyż pis oferuje bezprawie i brak kasy z ue.Ko wręcz orzeczenia unormuje państwo orawnie a firmy będą mieć dostęp do kasy z ue.Zdecydowanie są to 2 różne przyoadki.
Za rządów po nie dostała ona wyroków tsue stwierdzająca brak prawirządnosci czy nie miała negatywnych opinii komisji Weneckiej.A rządziła 8 lat.Pus jest zagrożeniem dla obecnych interesów Polski i będzie bronić brak praworzadnosci o czym mówil karol.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?