La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Szkoda tego meczu, bo zaczął się idealnie od prowadzenia. Potem błąd Cubarsiego, który nie upilnował zawodnika dobijającego piłkę po interwencji Penii. Rafinha zmarnował dwie niezłe sytuacje choć w obu przypadkach był dość ostry kąt. Natomiast Lewy wyglądał dziś fatalnie, piłka odskakiwała mu na kilka metrów, no i zmarnował najlepszą sytuację w meczu nie trafiając z paru metrów w światło bramki. Tak naprawdę był do zmiany już dużo wcześniej, ale Flick liczył na jego przebłysk, który się niestety nie wydarzył...

1

@axegrinder Lewy zagrał bardzo słabo, ale ta "najlepsza sytuacja w meczu" była warta 0.19 xG, więc raczej średnio była to najlepsza sytuacja w meczu. Raphinha zmarnował dwie lepsze okazje.

0

@kanver_ To całe xg to dla mnie xd. Lewy miał dogodniejsze kąt niż Rafa w obu sytuacjach i dodatkowo nabiegał na piłkę w dobrym kierunku, ale nawet nie trafił w bramkę. Pisałem że brazylijczyk również zmarnował swoje sytuacje ale według mnie lewy miało dużo bardziej klarowną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?