La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

6

Morawiecki poleciał do USA. Chciał wbić się na wiec Trumpa. Został zatrzymany przez żołnierzy gwardii. Gdy poproszono go o dokument identyfikacyjny pokazał kim jest przez Wikipedię.

Polacy w Chicago płaczą, bo Trump ma deportować ich bliskich. Wszytkich tych, którzy nie mają ważnej wizy, lub zielonej karty.

1

@Safrani Trump pomaga polskiej demografii [zobacz video]

0

@Safrani dla nas to dobrze ,wrócą do Polski.Mamy kłopoty z drmografią.Natomiast dla usa to oznacza wzrost inflacji, bo to tania siła robocza i będą musieli tą najgorszą robotę sami wykonywać.No i jak są jakieś przyjaźnie relacje to będą zakończone.....

4

@Borneo Ty się w czasie chyba zatrzymałeś skoro uważasz, że amerykańska polonia to tania siła robocza

0

@Kgorecki2500 ale to jest ruch na wzrost inflacji.
1 bo to tania siła robocza.
2.Amerykanie będą teraz musie sami sobie robić najgorsza robotę co robili emigranci.
3.jeśli były jakieś relacje to jest już po nich.
Dla nas jest to ok.....

4

@Borneo Nie, Polacy w Stanach (SZCZEGÓLNIE polonia która tam żyje od dekad) nie są tanią siłą roboczą. To nie są lata 2000.

5

@Kgorecki2500 Błagam, nie dyskutujcie z nim.

0

@Kgorecki2500 a kto ci powiedział że mówię akurat o Poloni.Myślisz że tam tylko Polaków wyrzucą....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?