La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

12

@Borneo ja myślę, że Ty jesteś tajny agent KonfPisu, albo PisKonfy. No nikt tak nie jest w stanie na tej stronie obrzydzić KO, jak Ty.

3

@Safrani jego komentarz o kpo, Unii Europejskiej, Romanowskim i Trzaskowskim za 3,2,1...

0

@Safrani nie ma znaczenia, mówię to co się nie zgadza.Jeśli ktoś ma argumentację to jest to co na mnie działa. Natomiast jeśli Polska traci funduszę europejskie aby bezkarnie kraść.Albo wiąże się w koalicję z afd albo orbanem gdzie oboje są powiązani z Rosjią.Będę temu przeciw.Jeśli jedni skarżą się ze donoszą a za chwilę to samo robią w parlamencie w momencie kiedy mamy rezydencje i chcemy aby reszta Europy się zbroila co jest też zgodne z tym co trump chcę.To jestem przeciwny tym ludziom.Oamoetam komunę i świetnie dostrzegam fałsz.Na pewno nie stoi przy koalicjantach Purina..Czy to przez Afd czy orbana.
Od zawsze mówiłem nie nam parti.Zaglosiwalem za praworządnością i funduszami europejskimi bo to energetyka , miejsca Oracle i infrastruktura.Jeśli pojawi się ktoś lepszy zagłosuję na nich.Oartie po 6 latach się zużywają tak było i po.Pis od początku niszczył praworzadność i był to skok na władzę i kasę.Nie mam zaufania do polskich polityków.Zadowolony jestem z przepływu kapitału ludzi i usług w ue.Nie chcę słyszeć o wyjściu z ue.Nie jest zwolennikiem zielonego ładu spueorzonego przez pisowskiego komisarza......Poruszasz problem ko tylko ja nie mam partii.....wybieram partię do konkretnych celów .Nie jestem ich wyznawcą.Pojqwi się ktoś lepszy zagłosuję na niego.....Atakując mnie ko nie atakujesz.Piza tym ja atakuje tych co manipulują przekazem a jest tu tego sporo....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?