La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

4

Czy można pisać o wiedźminie (grach) w pracy na studia? Można, gdyby to było złe to Bóg inaczej by świat stworzył
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @MesQueUnClub_87

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 A co piszesz o wiedzku?

2

@LambiPL podałem jako przykład na promocję państwa poprzez przemysł gier wideo.

2

@Kgorecki2500 Szanuję w uj! Jako promocję napisałbym jeszcze o This War of Mine, które jakiś czas temu weszło do kanonu opcjonalnych treści, które można omawiać w szkołach :)

1

@macio_944 Dzięki, zobaczę czy da się to pod coś podpiąć w pracy. Może o wieśku nie rozpisałem się na 3 strony ale coś tam wspomniane o naszym dobru narodowym jest. I uj mnie interesuje czy promotorowi się spodoba czy nie. Zostaje i basta!

1

@Kgorecki2500 pamiętam, jak na polskim w gimnazjum mieliśmy chyba napisać opowiadanie albo ogólnie jakąś pracę pisemną, gdzie wchodzimy do jakiegoś świata czy coś w tym rodzaju. Dałem z dragon balla. I to było coś co bardzo płynnie mi poszło, bo wiedziałem co napisać. Dostałem dobrą ocenę i była to moja najlepsza praca pisemna w historii. Zawsze jak mieliśmy jakieś inne tematy to ja nie wiedziałem co pisać, wpadały lufy czy dwójki, max trójki. A wtedy było maśniutko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?