- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1418 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1418 Culés
7
Max Payne 3 na Steamie za 23 zł. Jak ktoś nie ma - żal nie brać, świetna gierka.
0
@macio_944 grałeś w POE II?
1
@macio_944 Genialna! To jedna z tych gier, które zasłużyły sobie na remake. A najlepiej to w ogóle czwarta część, by siadła. Szkoda, że jest tak mało dobrych liniowych trzecioosobowych strzelanek.
0
@michal26 Path of Exile? Niestety nie i jak już to zagram pewnie za wiele miesięcy. Póki co poza grami, które co jakiś czas zawsze odpalam (RDR2 CoD: Modern Warfare 2, PES) ogarniam sobie na spokojnie Mafię: Definitive Edition, Hogwarts Legacy i dojdzie do tego Max Payne 3 :)
Mój cel na ten rok jest więcej grać, bo interesuje się bardzo tą branżą, a w ostatnich latach grałem bardzo mało, więc trochę wstyd :D
0
@macio_944 w którego PES-a grywasz?
1
@macio_944 tak. Chodzi mi o Path of Exile 2.
Sztos gierka. 150h mam już przegrane. Ogólnie mega ciekawa gra, bardzo rozbudowana. Action RPG.
Fabuła na dalszy plan schodzi. Samo budowanie postaci jest bardzo wciągające. Na razie early Access, ale mega popularna gra obecnie
3
@Messibestplayerintheworld Wersje 2021. Mnóstwo irytujących błędów i niedopracowania, ale i tak gameplay dla mnie lepszy niż FIFA, więc raz na jakiś czas można odpalić.
@michal26 Sprawdzę!
1
@macio_944 szkoda, że właśnie na tej wersji skończyła się seria PES, Efootball z 2021r (2022) to już nie to bez Master League. Co gorsza nie słychać plotek by to miało się zmienić.
1
@macio_944 koniecznie. Bardzo ciekawa gra. No, a wiesz, że ja nie jakiś wielki gracz, a jednak doceniłem to dzieło :)