La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

0

Tak naprawde przegrana z Atletico i z nami i juz jest -1pkt. Oni nawet dzisiaj wygladali slabo. Na pewno cos stracą

0

@FranciscoZubra oni czesto wyglądają słabo a przepychają te mecze + sedziowie

0

@FranciscoZubra najpierw trzeba wygrać z Valencia i kolejne mecze. Patrząc nawet nie na ostatnie mecze a ostatnie miesiące to raczej większe prawdopodobieństwo jest że to Barcelona zgubi jakieś punkty niż Real. Takim tokiem rozumowania to zaraz może być równie dobrze 14 albo i 17 pkt przewagi

1

@FranciscoZubra zapomniałeś ze im sędziowie pomagają a nam nie. Dlatego musimy wygrywać minimum 2 bramki więcej zawsze

1

@Lewangoooolsky Nie przesadzaj. Zarówno my byliśmy beneficjentami błędów sędziów jak i sędziowie nam zabierali oczywiste karne, czy nawet... bramkę
Real też był poszkodowany, jak i korzystał z błędów sędziów. Na ten moment to powinniśmy skupić się na sobie i tym, że leży u nas wykończenie, jak i odpowiednie ustawienie w momencie straty piłki

2

@Lewangoooolsky no tak już nie płacimy Negreirze to nam sędziowie nie pomagają ;) Jaki brednie piszesz to szok xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?