La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

3

@tadzik447 to jakiś globalny spisek antystochowy!!!

1

@July_6_BcN raczej go nie obejrzymy w Willingen

1

@Pnog37 najgorsze, że mamy wybór między męczącym bułę (czy też wręcz bulę) Stochem, a męczącym bułę Kubackim.

0

@July_6_BcN Kubacki skacze (a przynajmniej skakał) coraz lepiej. Stoch powinien albo wycofać się na treningi, albo pójść na PK, może tam przy wyższych belkach będzie wyglądał lepiej i złapie pewność siebie

0

@Pnog37 Wiesz bardziej mi chodzi o to, że nie mamy kogoś młodego ani średnio młodego. Nie widać nawet przyzwoitej przyszłości.

0

@July_6_BcN mamy młodych ale w wieku juniorskim, a to jak się rozwiną to już inna kwestia. Tomasiak, Łukaszczyk kontuzjowany niestety, Amilkiewicz, Joniak, Byrski. To są spore talenty, ale jeszcze nie gotowe na występy w PŚ, szczególnie teraz, gdy będą się przygotowywać do MŚJ. Może tam uda się wywalczyc jakikolwiek medal indywidualny i będziemy mieć miejsce dla juniora w PŚ, wtedy będą mogli jeździć, ale o medal będzie ciężko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?