La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

konto usunięte

0

Co to za różnica? Obaj bramkarze nie gwarantują poziomu wymaganego w klubie FC Barcelona! Może Flick rzucać monetą albo stawiać pasjansa!

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rarenzio Taka, że jest większa szansa, że Szczęsny wskoczy na odpowiedni poziom, niż Pena, który ma już 26 lat, a jedyne co w karierze osiągnął to odbił się od Galatasaray i siedzi na ławce. Jednocześnie godząc się na to, że przy zdrowym Ter Stegenie dostałby 0 minut w całym sezonie. I tak od kilku lat.

1

@Rarenzio taka jest różnica, że nawet jeżeli obaj grają aktualnie na podobnym poziomie to WOjtkowi ewidentnie brakuje ogrania meczowego a Inaki jest w swojej życiowej formie

konto usunięte

0

@KamQiX Byłeś u wróżki?

konto usunięte

0

@KamQiX Jak Szczęsny będzie interweniował poza polem karnym w sposób jaki to zrobił dwukrotnie (styl czołgu T34) to żadnego rytmu meczowego nie osiągnie z powodu kartek i wykluczenień.

0

@Ris93PL No sam sobie odpowiedziałeś - są teraz na podobnym poziomie, ale Pena już lepszy nie będzie, bo ma życiówkę, a Wojtek po złapaniu rytmu meczowego jeszcze się poprawi.

0

@fotohobby tak dokładnie to sugeruje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?