La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

2

Chora drabinka.


konto usunięte

1

@barcelonaLM "Chora drabinka" xD

1

@MesQueUnClub96 Gdyby taką dostal Novak na AO byś przez tydzień rozpaczal xD

konto usunięte

0

@Eklerek Van de Zandschulp - lol
Auger - mamy 2025 rok
Rune - lol, Sonego lol, Agut lol
Rublow - wiadomo, Hurkacz - xD, Lehecka i Popyrin bez komentarza
W drugiej połówce Tsitsipas i De Minaur no to o czym my rozmawiamy w ogóle

1

@MesQueUnClub96 Tsitsipas na hali który odpada w 1 rundzie AO?

Xd

Swoją drogą jak Carlitos dostaje Tsitsipasa na jego ulubionej nawierzchni gdzie jest nagroźniejszy to cakewalk a kiedy Grek na hali to wymieniony jakby Carlitos unikał największej bestii.

Sonego bardzo solidny występ w AO
Rune - skilla ma i to on postawił się najmocniej Sinnerowi. Potrafi grać na hali.

Jak na 1 runde to można dużo łatwieć trafić niż Van De Zandschulp

2

@Eklerek mówisz masz - Popiryn to teraz xd a w US Open eliminował Serba czy w AO sprawił mu problemy

Typowy Dodi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?