La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

1

Wolski...kibic Realu i zawsze obiektywnie patrzy na wszystko.


2

@norbi77 No ja się akurat nie zgadzam, bo Real ma prawo zagrać tak, żeby ledwo wygrać, ale sędzia nie ma prawa do wypaczenia wyniku spotkania. Niemniej to Real, rzadko się zdarza, by sędzia ich oskubał, więc mi ich nie żal.

2

@KamQiX
Ale podoba mi się to, ze nie zrzuca winy na sędziego, tylko mówi, że Real grał i tak słabo. Inni będą wałkować czerwo...ale to gola by im nie dało, tylko zwiększyło szansę.

1

@norbi77 jak uda mi się znalezc to wrzucę na La Ramble mecz finał LM Barca vs Manchester United z 2011. Polski komentarz z Polsatu. Borek i zaproszony "ekspert" czyli Boniek.
Borek to kibic Realu ale wtedy jeszcze potrafił zachować neutralność i i emocje w głosie. Ale jak usłyszysz reakcję Bońka przy każdym goli Barcy i honorowym golu (jak się później okazało że spalonego) Rooneya - to byś się zdziwił :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?