La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

9

Dziękujemy Tebasie, Knurze łaskawy, pokłony oddajemy za to, że mniej od Eredivise na transfery wydajemy, Twoje Fair Play spadło na nas jak łaska z nieba, dzięki czemu transfery były obfite jak zimą gleba. Mam nadzieję, że ze stołka na ten wielki łeb w końcu spadniesz, i z gry o stołek w następnej kadencji odpadniesz. Amen...

2

@Coutinho007 nie żebym popierał Tebasa bo nie popieram ale wiesz że on sam to mało może? To w dużej mierze kluby decydują o tym jak wyglądają te zasady. Dokładniej tłumaczył to @Nightraider wcześniej

0

@BORO_12 Trzeba to jakoś zmienić bo naprawdę to jest dramat. La Liga wydała w zimę mniej niż Eredivise... Chore zasady jakieś, które są godne działań komunistycznych..

0

@Coutinho007 wiesz taki format ma plusy i minusy ale musi się coś zmienić bo tylko my i Real jakoś reprezentujemy ligę a i nas też niedługo wykończą. Tylko że zmiana Tebasa mało da, kluby też muszą zmienić nastawienie. Na ten moment obecny stan jest dla nas korzystny bo Laporta by już dawno doprowadził do bankructwa jakby nie miał limitów

0

@BORO_12 Może i klubom takim jak Getafe odpowiada taki stan bo oni to sobie ściągają tam takich wspaniałych zawodników.. Dlaczego w L1 kluby nie mają związanych rąk Jak w LL? Ale skoro lubią być dymane to git... Korzystny z czym? Problemami z durną rejestracją czy problemami żeby wzmocnienie na LS załatwić?

0

@Coutinho007 korzystamy w tym że nie możemy wywalać kasy na prawo i lewo. Transfer Olmo to działanie na szkodę klubu i przepalanie kasy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?