La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 596 Culés

23

I bardzo fajnie, że Wojtek gra. Niech Wyprzedzi Dudusia w liczbie meczów w La Liga (W sumie w następnym meczu to zrobi) i przesiąknietemu Madryckim Buractwem i Ego Dudusiowi pęknie broda z napinki i 4 litery bo przez 4 sezony był najlepiej opłacanym kibicem Realu a nie zawodnikiem.

10

@Coutinho007 Kibicom Białych raczej z tego powodu wszystko jedno, bo wątpię, że pamiętają kto to w ogóle był, realną wartością dla nich jest Łunin. A nie jakiś podstarzały Polak, co zagrał przez kilka lat parę meczów na krzyż, a do dzisiaj opowiada bajki, że wszyscy go tam szanowali, że wywierał nacisk na Casillasa xddd. A odpala się przy każdej okazji na Szczęsnego, gada głupoty takie, że naprawdę widać, że ma ból czterech liter, bo nie jest już jedynym bramkarzem, który grał w Realu/Barcelonie. A do tego Szczęsny zaczął realnie się liczyć w Barcelonie, on się przez lata nigdy nie liczył w Realu

0

@Coutinho007 Dla Dudka ważniejsze że złamał swoje postanowienie że wrócił a obiecał być na emeryturzę;)jak Szczęsny mógł tak zrobić;).....

0

@Luciano99 Dlatego był kolegą Grzmota bo oboje mają Ego wywalone w kosmos ale w Madrycie to chyba normalna rzecz. Dudeł idealnie pasował do tego klubu i aż wstyd mi jest, że jakoś w 2002 roku jako chłopak podziwiałem tego gościa bo sam na budzie grałem hahahaha

0

@Borneo Ja myślę, że Szczena ma w 4 literach co mysli gosc, który grał x lat temu w gałe z czego 1/4 swojej kariery spędził na ławce.

0

@Coutinho007 a to to na pewno

0

@Coutinho007 a co znowu cos dudus powiedzial? Bo widze ze rambla grzmi.

0

@Coutinho007 może i jestem ignorantem ale Dudek kojarzy mi się tylko z finałem LM i "Dudek dance".

0

@SelloutCrowd Cóż.. Niektórzy to klasy nie mają za grosze ale czego wymagać od Madryciaka..
https://ibb.co/3yfztG9n

konto usunięte

1

@Coutinho007 Flick przeczytał ten wywiad i od tamtej pory gra na nosie Dudkowi i madrytczykom xD

1

@SzczenaWojtula Ale co Duduś spina brodę o to, że Szczęsny gra podkreślam "Gra" a nie grzeje jak on ławkę to jego.. Na starość Jureczkowi się odkleiło i przemawia przez niego zazdrość.

1

@Luciano99 Dudek to się swoim życiem i biznesami powinien zająć a nie wytykać coś komuś będąc 4 lata czynnym emerytem, pobierając nie małą pensje w Realu..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?