La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

2

Pierwsza w tym roku fala zwolnień/odejść z WWE.
- Cedric Alexander
- Sonya Sevilla
- Blair Davenport
- Authors of Pain wraz Paulem Elleringiem
@adi7adi8 @zadafcb @PatrychoO @lucas/catalan

0

@mordini123 mam nadzieję że Tony Khan ich nie przygarnie. Najprawdopodobniej Malakai Black, Ricky Starks, Miro i Fenix powoli zmierzają do wwe. Nie wiem co Khan ma w głowie żeby dobrze nie wykorzystać takich zawodników jak Black czy Starks. Wardlow, Scorpio Sky też są olewani.

0

@lucas/catalan TNA może być dobrym kierunkiem. Wystarczy zobaczyć co się działo z Dolphem Zigglerem. W ostatnich latach jober w WWE a w TNA jeden z Main Eventerów. Nie mówię że oni będą mieli taką pozycję ale raczej lepiej niż w WWE. Tony ma w dupie tag teamy to tam AOP nie ma czego szukać.

0

@mordini123 Nie wiem dlaczego olał tag teamy. Ewentualnie Cedric mógłby pójść tam do Hurt Syndicate.

1

@mordini123 w sensie Sonya Deville? :D Ten jej tag team i sama nazwa, czyli Pure fusion collective to jakaś tragedia

1

@PatrychoO Zoey Stark i Shayna Baszler mają potencjał na karierę solową. A Sonii Deville nigdy nie lubiłem za bardzo. Ten team też mi się nie podoba. Sonya te dwie zawodniczki tylko wciągała w dół. Co najmniej Baszler ma potencjał na wyższy midcard. Przy Sonii autokorekta zmieniła mi na Sevillę i tego nie zauważyłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?