La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

21

Simeone to cule, nie ma innej opcji. Madrycioki w ryk, cały wszechświat przeciwko nim.

twitter.com/BarcaTimes/status/1888355892812300541

14

@macio_944 po prostu trzeźwa ocena sytuacji i każdy normalny kto co nieco ogarnia piłkę i nie jest zaślepiony widzi, że Barca gra najlepszą piłkę w tym sezonie w Hiszpanii

Poza nami w Europie to Liverpool robi swoje i jest top, ale z perspektywy granej piłki to nasza gra może robić nawet większe wrażenie i to jak potrenowaliśmy Real czy Bayern

0

@mekston W Hiszpanii to chyba nikt nie ma zadnych watpliwosci. Nawet wiekoszosc kibicow Realu to widzi. Pytanie czy jestesmy najlepsza druzyna na swiecie. Na to pytanie przyjdzie odpowiedz na wiosne.

4

@mekston Oby futbol w tym sezonie był sprawiedliwy i jeśli Barcelona i LFC będą grały tak do końca sezonu to oby zgarnęły mistrzostwo oraz spotkały się w finale LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?