La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

1

Pedri w tym roku wszedł na jeszcze wyższy poziom. Absolutny szef, ale ktoś pisał, że mamy problem ze skrzydłowymi, a to jest nasza siła i narzędzie do odwrócenia losów…mamy multum zawodników, którzy absolutnie genialnie atakują wolną przestrzeń czy to w pierwsze czy drugie tempo jak Fermin, Raphinha, Torres itd

0

@ViscaelBarca2007 Bo mamy taki problem.. Nie mamy LS...

0

@Coutinho007 jako poszerzenie kadry jasne, ale biorąc pod uwagę cały nasz system i jakie poszczególni zawodnicy pełnią rolę to nie jest to jakaś niesamowity problem. Przydałby się szczególnie pod nieobecność Yamala zawodnik, który może pełnić jego zadania boiskowe nawet jeśli trochę gorzej. Z resztą strzelam teraz w ciemno, ale jesteśmy chyba najskuteczniejszym zespołem w top 5 i tworzymy sytuacje jak na zawołanie.

0

@ViscaelBarca2007 Raphinha takim zawodnikiem może być to nominalnie jest bardziej PS niż LS. Na Lewej za to mamy tylko Balde...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?