La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

4

Tak siedzę bez obiadu i już zaczynam sobie wyobrażać jakieś niestworzone dania. Zjadłoby się pierogów, ale takich podsmażonych na chrupko.

1

@MesQueUnClub_87 makaron spaghetti z sosem do spaghetti ze słoika, zasypany oregano.

7

@Kgorecki2500 Bym Ci zrobił prawdziwe Spaghetti to szybko byś zapomniał o tych Biedronkowych specjałach :D

1

@MesQueUnClub_87 na mnie właśnie czekają do odmrożenia w domku (farsz ala ruskie ale z kaszą). Za mną od rana chodzi pieczona kiełbasa z dużą ilością karmelizowanej cebuli... Proste rzeczy są najlepsze:>

1

@Kgorecki2500 chłopie kup sobie pomidorki koktajlowe, przekrój na pół i połóż spodem do dna patelni. Podsmaż je ale nie przewracaj aż się delikatnie "przypalą", potem dodajesz 2 ząbki czosnku i jakieś zioła ale na bardzo krótko żeby Ci nie zgorzkniało i dolewasz wody z makaronu. Przyprawiasz jak chcesz. 20min roboty i wtedy przestaniesz kupować sos w słoiku :>

2

@MesQueUnClub_87 brzmi to jak zaproszenie kolegi na obiad :D

3

@Kinginiesta Jakby mieszkał w miarę blisko to bym go zaprosił bo nie mogę już czytać tych zachwytów nad tymi marketowymi daniami ze słoików i puszek :D

0

@MesQueUnClub_87 zawsze możesz go zaprosić na obiad ze śniadaniem:D

1

@Kinginiesta Az tak to nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?