La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1166 Culés

6

MLS

O 1 swój mecz rozegra mistrz - LA Galaxy. Co prawda bez kontuzjowanego Pucia, ale z Reusem w składzie.
Podejmą oni beniaminka, który jak na pierwszy mecz, pierwszy sezon i bycie świeżynką w lidze - mają naprawdę ciekawy skład:
- Hirving Lozano (Napoli, PSV)
- de la Torre (Celta Vigo)
- Dreyer (Anderlecht)
- Ingvartsen (Mainz, Union Berlin)
- czy chociażby (nie będę ukrywał, przeoczyłem go robiąc „skarb kibica MLS) Paddy Mcnair, który przez kilka lat, dekadę temu balansował między Manu U21, a pierwszą drużyną (w której to, kapkę pograł).

3

@escarabajo Wyjątkowy moment w historii amerykańskiej piłki. 30 drużyna dołącza do ligi za rekordowe 500mln$. W końcu wielka czwórka dogoniona w ilości zespołów. Don Garber gotuje przez lata jako komisarz ligi.

1

@Adran360 w NHL nawet 32

1

@escarabajo NFL też ma 32 i w MLSie docelowo ma tyle być. Podgonili na razie NBA i MLB.

1

@escarabajo Beniaminek > mistrz.



1

@Adran360 pierwszy gol straszny babol, nie czuje jak rymuje, drugi z kolei to piekna asysta:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?